Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

SzukajCzy wiesz jak w prosty sposób możesz nabywać produkty Dr. Nona nawet z 40% rabatem?

M
ożesz skorzystać z ciekawej, tańszej propozycji nabywania produktów firmy Dr.Nona.

Proponujemy kilka sposobów kupowania produktów w niższej cenie:
 • Klub Stałego Klienta - upust 10% na wszystkie produkty oprócz literatury
  Wstąp do Klubu Stałego Klienta firmy Dr.Nona. Podpisując Umowę Klubowicza za cenę 10 zł rocznie, zostajesz sympatykiem Firmy Dr.Nona International. Będąc Klubowiczem uzyskujesz prawo do zakupu dowolnych produktów z upustem 10%. Nie ma limitu ani konieczności comiesięcznych zakupów. Kupujesz kiedy chcesz i co chcesz, dodatkowo punkty za zakupione produkty będą sumowane. Po osiągnięciu 500 punktów otrzymujesz upust 20%.
 • Konsultant - upust 20% na wszystkie produkty oprócz literatury
  Chcesz nabyć te wspaniałe produkty z 20% upustem? Umożliwię Ci to. Podpisz Umowę Konsultanta i zrób jednorazowy zakup produktów za minimum 100 punktów z upustem 20% (ok. 530 zł) wraz z jednorazową opłatą za umowę 80 zł.
  Jednak gdy Twój pierwszy, jednorazowy zakup będzie za minimum 250 punktów z 20% upustem (ok. 1312 zł), oszczędzisz 80 zł, gdyż wówczas Umowa będzie gratis.
  Otrzymujesz status Konsultanta i uruchamia się dla Ciebie system nagromadzania punktów (do dalszych awansów), możesz budować strukturę. Pierwszy zakup (rejestracyjny) jest konieczny, następne zakupy robisz kiedy chcesz i ile chcesz z upustem 20%.

  Ale mam dla Ciebie niespodziankę:

  1. Promocja Młody Konsultant
   Kompania Dr.Nona International Ltd. ogłasza (do odwołania) następujące przedsięwzięcie:
   • Wszystkie osoby w wieku od 21 do 35 lat włącznie, mają prawo do bezpłatnego (tj. nie dokonują opłaty 80 zł za umowę) podpisania umowy Konsultanta z firmą. Warunek - zakup produktów na minimum 100 punktów z 20% upustem (ok. 530 zł) oraz okazanie kserokopii dowodu osobistego potwierdzającą wiek młodej osoby.
    Otrzymujesz status Konsultanta i uruchamia się dla Ciebie system nagromadzania punktów (do dalszych awansów), możesz budować strukturę. Pierwszy zakup (rejestracyjny) jest konieczny, następne zakupy robisz kiedy chcesz i ile chcesz z upustem 20%.
  2. Promocja Senior i Pedagog
   Kompania Dr Nona International Ltd. ogłasza (do odwołania) następujące przedsięwzięcie:
    • Wszystkie osoby, które osiągnęły wiek emerytalny mają prawo do bezpłatnego (tj. nie dokonują opłaty 80 zł za umowę) podpisania umowy Konsultanta z firmą. Warunek - zakup na minimum 50 punktów z 20% upustem (ok. 264 zł) oraz okazanie dokumentów Emeryta-Rencisty.
    • Wszystkie osoby posiadające średnie i wyższe wykształcenie pedagogiczne mają prawo do bezpłatnego (tj. nie dokonują opłaty 80 zł za umowę) podpisania umowy Konsultanta z firmą. Warunek - zakup na minimum 50 punktów z 20% upustem (ok. 264 zł) oraz okazanie dyplomu potwierdzającego wykształcenie pedagogiczne.

   Otrzymujesz status Konsultanta lecz NIE uruchamia się dla Ciebie system nagromadzania punktów (do dalszych awansów). Kup zamiast 50 punktów - 100 punktów z 20% upustem (ok. 528 zł) , wówczas uruchomi się dla Ciebie system nagromadzania punktów (do dalszych awansów), możesz wówczas budować strukturę.
   Uwaga: Osoby, które podpiszą bezpłatną umowę z firmą nie otrzymują pakietu startowego.

 • Umowa Menadżerska - upust 33% na wszystkie produkty oprócz literatury
  Podpisując Umowę Menadżerską i robiąc jednorazowy zakup produktów za 1000 punktów z 33% upustem (ok. 4430) zł), uzyskujesz prawo do zakupu wszystkich produktów z upustem 33%. Oszczędzasz 80 zł, gdyż wówczas Umowa jest gratis.
  Otrzymujesz status Menadżera i uruchamia się dla Ciebie system nagromadzania punktów (do dalszych awansów), możesz budować strukturę.
  Zakup Menadżerskijest najlepszym sposobem by prężnie rozwijać swój biznes. Przy sprzedaży produktów w cenie detalicznej uzyskasz spory dochód tzw. hurtowy. Z kolei wprowadzając nowe osoby do współpracy uzyskasz dodatkowy dochód - 13% z ich zakupów i doliczą się do Twojej puli punktów punkty z zakupów tych osób.

  Zmiany w zakupie menadżerskim i dyrektorskim
  Od 01.09.2010 do odwołania, Kompania Dr Nona International Ltd. ogłasza następujące przedsięwzięcie:
  Dystrybutorzy, którzy podpiszą umowę po 01.09.2010 mają następujące możliwości:

  1. Zostać menadżerem z 33% upustem, dokonując jednorazowego zakupu produktów na 700 punktów, to jest za ok. 3090 zł ( zamiast 1000 punktów za ok. 4430 zł), lub gromadząc do końca roku 1000 punktów ( zamiast 1500).
  2. Zostać dyrektorem z 40% upustem, dokonując jednorazowego zakupu na 3000 punktów, to jest za ok. 11820 zł ( zamiast 4500 punktów za ok. 17700 zł), lub gromadząc do końca roku 4500 punktów ( zamiast 6000).

W wyniku podpisania każdej umowy korzystasz też z innych przywilejów, m.in. możesz wzbogacać informacje o produktach i ich działaniu na bezpłatnych szkoleniach, także Twój sponsor (osoba wprowadzająca) służyć Ci będzie zawsze radą i pomocą.


Nie jest to pełna lista możliwości współpracy z Firmą Dr.Nona, pokazałam najprostszą listę.
Jesteś zainteresowany tańszym zakupem?
Chcesz porozmawiać na temat ewentualnej współpracy? 

Napisz  info@twojanona.pl
lub zadzwoń   
  tel. 509 58 83 84  Żak Irena
  tel. 504 40 40 40 Kobus Andrzej