Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

SzukajHalo Gel

Halo Gel

Mydło w płynie na bazie iłów Morza Martwego, to rewolucyjne podejście do oczyszczenia skóry wykorzystując terapeutycznych właściwości Morza Martwego. Żel to głębokie i pełne oczyszczenie naszej skóry z jednoczesnym odżywieniem iłami z Morza Martwego. Wspaniale ujędrnia skórę i pozytywnie wpływa na cały organizm.


Więcej szczegółów

Punkty: 14 Możesz kupić produkty TANIEJ!


106,00 zł

Płynne mydło na bazie iłów Morza Martwego to rewolucyjne podejście do problemu oczyszczania skóry i do uzyskania efektów terapeutycznych.

Jest to głębokie i pełne oczyszczenie skóry z jednoczesnym odżywieniem iłami Morza Martwego. U podstaw tego unikalnego zestawu leży kompleks bioorganomineralny i system autotroficzny opracowany przez uczonych z kliniki "Lenom" pod kierownictwem doktor Nonny Kuchiny.

Żel na bazie mydła pozwala elementom iłów Morza Martwego szybko przeniknąć przez skórę. W skład żelu wchodzi również woda z Morza Martwego, która od najdawniejszych czasów znana jest ze swych unikalnych właściwości.

Żel wspaniale ujędrnia skórę i pozytywnie wpływa na cały organizm. Zawiera ATS (system autotroficzny), który wspomaga regenerację komórek skóry i w czasie kąpieli odnawia jej elastyczność.

 

Produkt bez parabenów
Ten produkt zawiera opatentowany przez firmę Dr Nona kompleks bioorganomineralny oraz system autotroficzny na bazie soli i biomasy Morza Martwego.

Zastosowanie:

* Poprawia wygląd skóry
* Oczyszcza i nie podrażnia
* Poprawia obieg krwi
* Przywraca elastyczność skórze
* Wywiera kojący wpływ na cały organizm
* Skuteczny przy problemach z trądzikiem

 

Posiada świadectwo PZH: HŻ/14541/01
Rejestr Krajowy: RK/56611/2002

Podstawowe składniki:

Esencje zapachowe, błoto z Morza Martwego, Kompleks Bioorganomineralny (BOMK)

Sposób użycia:

Nanosić cienką warstwę na wilgotną skórę, zmyć po 2-5 minutach.
Dla uzyskania pełnego efektu oczyszczenia skóry, należy żelem namydlić ciało, lekko masując pozostawić na 5-15 minut, po czym spłukać. Polecamy po prysznicu użyć Tonizujący balsam do ciała lub Balsam do ciała SOLARIS.

Możesz kupić produkty TANIEJ


Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy odstawiać tradycyjnych leków bez konsultacji z lekarzem.
Wszystkie artykuły prezentowane na stronach sklepu www.TwojaNona.pl służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą zastąpić konsultacji z lekarzem.