Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

SzukajKompresy z wody Morza Martwego

Kompresy z wody Morza Martwego

Kompresów z Morza Martwego nie powinno zabraknąć w żadnym domu. Błogosławione działanie wody Morza Martwego pomaga przy różnych problemach skórnych - oczyszcza i dezynfekuje. Kompresy przyczyniają się do ulepszania krwiobiegu, regeneracji i odżywiania tkanek, gojeniu się ran. Łagodzą ból. Wywierają antyseptyczne i uspokajające działanie. Szczególnie zaleca się w chorobach skóry.


Więcej szczegółów

Punkty: 7 Możesz kupić produkty TANIEJ!


53,00 zł

Kompresy posiadają oczyszczające właściwości wody Morza Martwego, którą zostały nasączone. Przeznaczone do cery tłustej i podatnej na trądzik. Do usuwania tłustego filmu z naskórka i odżywiania komórek. Zawiera BOMK (kompleks bioorganomineralny - Sea Salt/Maris Sal).

Kompresy z wody Morza Martwego pomogą pozbyć się defektów skórnych związanych z uszkodzeniami chemicznymi lub mechanicznymi. Poprawiają wygląd oszpeconej skóry, hamują krwawienie. Doskonałe są do szybkiej regeneracji skóry po goleniu u mężczyzn.

Kompresy przyczyniają się do polepszania krwioobiegu, regeneracji i odżywiania tkanek, gojenia się ran. Łagodzą ból, działają antyseptycznie i uspokajająco. Stosowanie ich zaleca się szczególnie w chorobach skóry np. wyprysku, łuszczycy, dermatozach, wrzodach troficznych.

Przyspieszają oczyszczanie ropnych ran. Przy regularnym stosowaniu zapobiegają trądzikowi. Zalecane są do pielęgnacji skóry umiarkowanie tłustej oraz skóry z trądzikiem.

Produkt bez parabenów

 

Ten produkt zawiera opatentowany przez firmę Dr Nona kompleks bioorganomineralny na bazie soli i biomasy Morza Martwego.

Zastosowanie:

* Łuszczyca, wypryski (okłady na 30-60 minut)
* Zapalenia skóry, neurodermity, inne zmiany na skórze (okłady na 30-60 minut)
* Oparzenia chemiczne, termiczne I i II stopnia (początkowo nanosić na 1-2 minuty, stopniowo wydłużając czas okładów do 2-3 godzin)
* Ropiejące pooperacyjne rany, zainfekowane rany (na rany zaczynając od 1-3 minut, stopniowo wydłużając czas okładów do 1-2 godzin, aż do pojawienia się ziarniny)
* Wygładzanie blizn
* Owrzodzenia troficzne (na 1-2 minut, 2-3 razy dziennie, następnie wydłużać czas okładów do 2 - 3 godzin)
* Odleżyny (okład: gazik kompresu, na nim folia, a następnie ręcznik, pozostawić na 20-30 minut)
* Na kikuty poamputacyjne, zwłaszcza przy bólach fantomowych
* Nacięcia, pęknięcia, drobne ranki (kompres na 5-10 minut)
* Trądzik (na czystą skórę, codziennie rano, na 10-15 minut)
* Łysienie plackowate (codziennie na minimum 15 minut)
* Po goleniu, w celu szybkiej regeneracji skóry
* Zatrzymanie krwawienia
* Owrzodzenia popromienne oraz ich profilaktyka przy terapii promieniowej (przed i po zabiegach na 15-20 minut)
* Efekt kosmetyczny (na twarz, 2-3 razy w tygodniu, od 15-20 minut, można łączyć z jonoforezą)
* Odmrożenia (nanieść Balsam do ciała SOLARIS na porażone miejsce, a następnie przyłożyć okład na tyle czasu, ile się da wytrzymać)
* Sączące się wypryski (na minimum 20 minut)

Podstawowe składniki:

Ekstrakt z aloesu, olejek lawendowy, olejek z kajeputu, woda z Morza Martwego, kompleks bioorganomineralny (BOMK).

    • Ekstrakt z liści aloesu - jedyny w swoim rodzaju skład witamin (A, C, D, E), enzymów i minerałów. Działa przeciwzapalnie, łagodzi skórę i regeneruje ją. Dzięki unikatowemu działaniu składników aloesu, które są przyjmowane przez skórę, odnawiają się obronne mechanizmy organizmu.

    • Olejek z lawendy - działa antyseptycznie i łagodząco, jest używany przy migrenach, problemach pochodzenia nerwowego i depresjach. Jest wykorzystywany również w aromaterapii, ponieważ działa relaksująco. W medycynie ludowej lawenda jest wykorzystywana ze względu na działanie gojące przy oparzeniach, bólach różnego pochodzenia, ugryzieniach owadów, infekcjach, otarciach i egzemach.

  • Olejek z kajeputu - kajept czasem jest błędnie uważany za australijski krzew herbaciany. Tę roślinę już Aborygeni wykorzystywali do produkcji kompresów i gojenia ran. Działa przeciwbakteryjnie, zalecany przy infekcjach różnego pochodzenia, reumatyzmie i bólach mięśni.

Sposób użycia:

Kompresy są to chusteczki nasączona wodą Morza Martwego i olejkami eterycznymi, zapakowane hermetycznie. Kompres przykładać na chore miejsca. Nie wykorzystywać kompresu powtórnie. W miarę wysychania zwilżać wodą, roztworem Soli lub Płynem do płukania jamy ustnej. Unikać kontaktu z oczami.
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy odstawiać tradycyjnych leków bez konsultacji z lekarzem.
Wszystkie artykuły prezentowane na stronach sklepu www.TwojaNona.pl służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą zastąpić konsultacji z lekarzem.