Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

SzukajZestaw Admiral

Zestaw Admiral

Woda po goleniu dla panów, firmy Dr.Nona, charakteryzuje się subtelnym, delikatnym aromatem, który długo utrzymuje się na skórze. Ten miły aromat stwarza dobry nastrój, poprawia tonus naszego organizmu, oddziałuje erotycznie, a jednocześnie działa stymulująco na wszystkie systemy naszego organizmu. Zwiększa odporność organizmu i poprawia działanie gruczołów wydzielania wewnętrznego. 


Więcej szczegółów

Punkty: 0 Możesz kupić produkty TANIEJ!


380,00 zł

Stan: Tego produktu brak w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Woda po goleniu dla panów firmy Dr. Nonacharakteryzuje się subtelnym, delikatnym aromatem, który długo utrzymuje się na skórze oraz łatwo i lekko rozchodzi się w powietrzu. Trwała nuta zapachowa nie jest agresywna, męcząca ani natrętna dla otoczenia.

Woda po goleniu poprawia nasze samopoczucie, wzmacnia nasz dobry nastrój, zwiększa możliwości fizyczne i intelektualne, aktywizuje organizm, pobudza zmysły, a także seksualność, wpływając na wszystkie psychosomatyczne układy organizmu. Działając bezpośrednio na cały organizm, nie tylko wzmacnia zdrowie, ale otacza nas pozytywną aurą, wzmacnia poczucie własnej siły i wartości.

Dzieje się tak za sprawą wielu substancji aromaterapeutycznych Kompleksu bioorganomineralnego.

Ludzie od dawna przypisują zapachom magiczne siły, które nie tylko dają nam przyjemność, nie tylko mają władzę nad naszymi wspomnieniami, ale bezpośrednio wpływają na nasze zdrowie i stan emocjonalny.

Ludzie odbierają zapachy poprzez system limbiczny mózgu jako sygnały. Tajemnicza siła Morza Martwego harmonijnie weszła do naszych produktów perfumeryjnych w postaci systemu autotroficznego (który łączy w sobie kompleks bioorganomineralny). Właśnie na tym polega ich wyjątkowa właściwość.


Posiada świadectwo PZH: HŻ/08133/00
Rejestr Krajowy: RK/56631/2002
Ten produkt zawiera opatentowany przez firmę Dr Nona kompleks bioorganomineralny oraz system autotroficzny na bazie soli i biomasy Morza Martwego.

Zastosowanie:

* Rozbudza erotycznie
* Stymuluje układ immunologiczny
* Poprawia nastrój
* Ogólnie tonizuje organizm
* Działa przeciwdepresyjne

Podstawowe składniki:

Spirytus, koncentrat perfum, polisorbent, kompleks bioorganomineralny.

Sposób użycia:

Woda po goleniu występuje we flakonikach 100 ml z rozpylaczem. Należy delikatnie spryskać skórę twarzy po goleniu.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy odstawiać tradycyjnych leków bez konsultacji z lekarzem.
Wszystkie artykuły prezentowane na stronach sklepu www.TwojaNona.pl służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą zastąpić konsultacji z lekarzem.