Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

SzukajFemseen

Femseen

Ten suplement diety, jest polecany w okresie menopauzy (45-55 lat), kiedy kobiecy organizm cierpi na szereg objawów zachwiania równowagi całego układu neurohormonalnego, spowodowany niskim poziomem estrogenów we krwi. 


Więcej szczegółów

Punkty: 28 Możesz kupić produkty TANIEJ!


212,00 zł

Stan: Tego produktu brak w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

 

Najwcześniejszym objawem klimakterium są uderzenia gorąca.
 • NERWOWOŚĆ
  Kobieta ma świadomość tego, że jest nerwowa i z tego powodu czuje się chora, nieszczęśliwa, niepotrzebna, nieakceptowana. Nerwowość charakteryzuje się tym, że kobieta stale czuje się podminowana, działa na "wysokich obrotach" i w żaden sposób nie udaje się jej zrelaksować i "wyluzować". Traci apetyt lub na odwrót, apetyt niebezpiecznie rośnie. Stale czuje się zmęczona i brakuje jej sił na codzienne, życiowe sprawy.
 • BEZSENNOŚĆ
  To powszechny, bardzo typowy objaw stresu w okresie klimakterium. Jeśli nie wyśpi się i nie odpocznie w nocy, to nic dziwnego, że z trudem wytrzymuje tempo życia w dzień. Utrata snu wywołuje nerwowość, wyniszcza psychicznie i fizycznie.
 • STANY DEPRESYJNE
  Jest to stan najtrudniejszy do zniesienia: zły nastrój, poczucie nadciągającego nieszczęścia, łzy z byle powodu, a nawet bez powodu.
  Proszę zwróćcie uwagę, że nie mówimy o depresji, która jest rezultatem jakiejś tragedii czy ogromnego wstrząsu psychicznego. Stany depresyjne w okresie klimakterium, to uczucie całkowitej beznadziejności, zagubienia się, życia we mgle, kiedy nie ma celu, chęci i nie ma nadziei. A wszystko to jest skutkiem coraz mniejszej ilości estrogenów w organizmie.
 • ZABURZENIA W UKŁADZIE KRWIONOŚNYM
  Jedyny objaw zaburzeń działania układu krwionośnego jaki zauważa kobieta, to uderzenia - pojawiające się nagle i stopniowo zanikające uczucie gorąca, które zaczyna się od szyi i szybko obejmuje twarz i głowę. Kobiety rzadziej łączą przyspieszone bicie serca z klimakterium.
  Innym objawem zaburzeń krążenia jest uczucie ucisku w klatce piersiowej. Czasami pojawia się uczucie drętwienia lub mrowienia w rękach i nogach, jako objaw zaburzenia krążenia w kończynach.
  Wszystkie te dolegliwości są zaburzeniami funkcjonalnymi. Nie należy ich uważać za symptomy chorób układu krążenia. Znikną, kiedy skończy się klimakterium.
 • ZABURZENIA PRZEMIANY MATERII
  Zaburzenia przemiany materii wynikają z małej lub nadmiernej aktywności jednego lub kilku gruczołów wydzielania wewnętrznego, co występuje w okresie klimakterium, ponieważ estrogen odgrywa ważną rolę w regulacji funkcji śluzówki oraz gruczołów nadnerczy i tarczycy.
  Niektóre kobiety cierpią z powodu zaburzeń przemiany węglowodanów. Skutkiem tego jest nierównowaga poziomu cukru we krwi i pojawianie się cukru w moczu. Dwa objawy charakterystyczne dla klimakterium szczególnie niepokoją kobiety - to ból stawów i przybieranie na wadze.

Przyjmując estrogeny (leki hormonalne), można złagodzić wyżej wymienione dolegliwości, lecz w niektórych chorobach preparaty hormonalne są niewskazane. Te choroby to:

 • Nadciśnienie
 • Choroby wątroby
 • Cukrzyca
 • Guzy piersi
 • Choroba wieńcowa kończyn dolnych.
W związku z tym, sporo kobiet nie stosuje terapii hormonalnej. Jest jednak sposób na to, aby w okresie menopauzy pozostać pełną energii, seksu i w dobrym nastroju, korzystajmy z produktu firmy Dr.Nona - Femseen.

Femseen to preparat odmładzający kobiecy organizm, wyprodukowany na podstawie fitoestrogenu (soja) w połączeniu z fitoterapią (skrzyp) i kompleksem BioOrganoMineralnym. Używając Femseen znowu poczujesz się młodą, energiczną i pełną życia. Femseen unormuje Twój sen, złagodzi nerwowość, pobudzi przemianę materii. Łatwiej schudniesz i znowu będziesz mogła cieszyć się życiem!

Drogie Panie, najtrudniejszy okres naszego życia już nas nie przeraża. Będziemy się do niego przygotowywać. Już od 45 roku życia zaczynamy zażywać po 1 kapsułce Femseen. A kiedy nadejdzie klimakterium, po 1 kapsułce dwa razy dziennie podczas jedzenia.

 

Ten produkt zawiera opatentowany przez firmę Dr Nona kompleks bioorganomineralny na bazie soli i biomasy Morza Martwego.

Zastosowanie:

W typowych dolegliwościach w okresie menopauzy:
* Łagodzi niemiłe doznania w czasie uderzeń gorąca
* Dla poprawy samopoczucia
* Znakomity immunomodulator
* Odmładzanie skóry
* W braku energii
* Dla poprawy jędrności skóry
* Dla zahamowania wzrostu wagi ciała

Główne składniki:

Ekstrakt sojowy, maltodekstryna, sterynian magnezu, sól morska BOMC .
Składnik otoczki: hydroksypropylometyloceluloza.

 

WARTOŚĆ ODŻYWCZA 1 KAPSUŁKI
Ekstrakt sojowy 325 mg
Flawonoidy 17,5 mg
masa netto 1 kapsułki: 330 mg

Sposób użycia:

Po 1 kapułce 2 razy dziennie, rano i wieczorem, w trakcie posiłku, popić wodą.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy odstawiać tradycyjnych leków bez konsultacji z lekarzem.
Wszystkie artykuły prezentowane na stronach sklepu służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą zastąpić konsultacji z lekarzem.
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy odstawiać tradycyjnych leków bez konsultacji z lekarzem.
Wszystkie artykuły prezentowane na stronach sklepu www.TwojaNona.pl służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą zastąpić konsultacji z lekarzem.