Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

SzukajYamseen

Yamseen

Suplement diety. To fantastyczny środek, który pomaga w sytuacjach stresowych, reguluje napięcie psychiczne i nerwowe w organizmie. Dzięki swoim składnikom działa skutecznie w profilaktyce bezsenności, częstego budzenia się, obciążenia psychicznego, napięcia przedmiesiączkowego, w okresie menopauzy. Uspokaja organizm.


Więcej szczegółów

Punkty: 24 Możesz kupić produkty TANIEJ!


182,00 zł

 

Nerwowość, stres, sytuacje tworzące urazy psychiczne - to wszystko stanowi tło współczesnego życia. Nie trzeba być profesorem medycyny, aby zrozumieć jak negatywny wpływ na nasz organizm ma to tło. Uchronić siebie od reakcji na napięcia nerwowe lub stres - to znaczy uratować swój organizm od wielu ciężkich problemów, które mogą objawić się w przyszłości.

Już setki lat temu ludzie intuicyjnie starali się ustrzec przed reakcjami nerwowymi. Możemy tak powiedzieć, ponieważ receptury z leczniczych ziół stosowanych przeciwstresowo mają setki, a niektóre tysiące lat. Na bazie takich ziół, których właściwości znane są ludziom od wieków, został stworzony preparat Yamseen.

Zaleca się stosować Yamseen przy stanach stresowych powodowanych drażliwością. Yamseen normalizuje funkcje całego układu nerwowego. Szczególnie zalecany jest osobom, których działalność wymaga dużej koncentracji.

 

Ten produkt zawiera opatentowany przez firmę Dr Nona kompleks bioorganomineralny oraz system autotroficzny na bazie soli i biomasy Morza Martwego.

Zastosowanie:

* Uspokaja przed snem
* Okres klimakterium
* Stany stresowe, rozdrażnienie
* Zespół napięcia przedmiesiączkowego
* Dla poprawy samopoczucia przy dietach odchudzających
* Dla wzmacniania potencji płciowej

Główne składniki:

Mak polny (kwiat), Męczennica cielista (łodyga), chmiel (szyszka), melisa lekarska (łodyga), sól morska (BOMC), celuloza (kapsułka).
  • Melisa
  • Passiflora
  • Chmiel Zwyczajny
  • Mak Polny
  • Kompleks Bioorganomineralny (BOMK)
WARTOŚĆ ODŻYWCZA 1 KAPSUŁKI
Mak polny 80 mg
Męczennina cielista 80 mg
Chmiel (szyszka) 80 mg
Melisa lekarska 60 mg
masa netto 1 kapsułki: 300 mg

Sposób użycia:

Dorośli: 1-2 kapsułki przed snem, popijać szklanką wody, przez 30 dni.
Przy kompleksowym stosowaniu preparatów Yamseen i Kwartetu soli, samopoczucie poprawia się znacznie szybciej i efektywniej. Zaleca się stosowanie Yamseenuprzed snem. Można stosować w ciągu dnia, ale wtedy nie należy prowadzić pojazdów mechanicznych.

UWAGA! Nie należy prowadzić pojazdów mechanicznych przez 6-8 godzin po zażyciu preparatu.
Produkt nie przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących.

----------------------------------------------------------------------------------
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy odstawiać tradycyjnych leków bez konsultacji z lekarzem.
Wszystkie artykuły prezentowane na stronach sklepu służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą zastąpić konsultacji z lekarzem.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy odstawiać tradycyjnych leków bez konsultacji z lekarzem.
Wszystkie artykuły prezentowane na stronach sklepu www.TwojaNona.pl służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą zastąpić konsultacji z lekarzem.